Spotkanie z piłkarzami reprezentacji Polski

W rozegranych w czerwcu meczach eliminacji EURO 2020 reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe z Macedonią 1:0, a następnie u siebie z Izraelem 4:0. Do obu spotkań podopieczni Jerzego Brzęczka przygotowywali się w Warszawie. Biało-czerwoni mieszkali wówczas w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, gdzie mieliśmy przyjemność spotkać się z Nimi.

Ponieważ naszą misją jest pomaganie na spotkanie z reprezentantami Polski zaprosiliśmy Maksia, młodego piłkarza, który walczy z nowotworem. Dla Maksia była to okazja, by osobiście poznać swoich piłkarskich idoli, którzy przyjęli Go z niezwykłą gościnnością. W rolę gospodarzy wcielili się Michał Pazdan, Mateusz Klich oraz Rafał Gikiewicz. Specjalne podziękowania należą się również dla przyjaciela naszej fundacji, Pana Trenera Dariusza Dźwigały, który przed laty zyskał sławę jako piłkarz m.in. Polonii Warszawa, Górnika Zabrze i Pogoni Szczecin.

Wszyscy wyżej wymienieni chętnie pozowali do zdjęć z Maksiem i rozdawali autografy, a nie obyło się też bez przyjacielskich pogawędek. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy sprawić radość temu chłopcu.

Przedstawiciele naszej Fundacji w tamtym okresie jeszcze kilkukrotnie odwiedzali reprezentantów Polski. Ci podpisywali koszulki oraz piłki, które trafiły na nasze aukcje charytatywne. Dziękujemy piłkarzom za owocną współpracę i życzymy udanych wakacji!

2019-06-26